Pro všechny registrované zákazníky nabízíme slevu 5% na vše!!!

matrace ZITA + dárek po přihášení sleva 5%

 
Efekt lupa
 
  • 1 z 2

tvrdá, do 100 kg

Dostupnost Zvolte variantu dočasně nedostupné dočasně nedostupné dočasně nedostupné dočasně nedostupné dočasně nedostupné dočasně nedostupné dočasně nedostupné dočasně nedostupné dočasně nedostupné dočasně nedostupné dočasně nedostupné dočasně nedostupné
Varianta
3 373 Kč 3 373 Kč 3 373 Kč 3 373 Kč 3 373 Kč 3 373 Kč 3 373 Kč 3 373 Kč 7 137 Kč 7 137 Kč 7 137 Kč 7 137 Kč od 3 373 Kč    
Značka Dřevočal
Kategorie Matrace
Záruka 2 roky
 

Vzdušnost matrace je zabezpečena 3 cm vrstvou kokosového vlákna, která leží na vyztuženém jádru. Tato matrace se řadí mezi tvrdší typy.
Celková výška matrace cca 11 cm.
Nosnost do 100 kg.

Kokosové vláknoSnímatelný potahNosnost 110 KgTvrdost - TvrdáPratelný potah

 

Na výběr máte ze dvou variant potahů matrace:

Potah matrace materiál úplet

Vysoce kvalitní potah matrace prošitý dutým vláknem tří zónovým způsobem. Potah je velmi příjemný na dotek, výborně odvádí vlhkost z těla a rychle vysychá. Potah je možno prát na 60 °C. Pro snadnější praní a manipulaci je potah dělitelný zipem na dvě části. Tento nejprodávanûjší potah poskytuje vysoký standard celé matrace.

Potah matrace materiál AloeVera

Kvalitní potah matrace, který obsahuje výtažek známé rostliny Aloe Vera barbaensis z rodu liliovitých. Má pozitivní vliv na pokožku lidského těla, působí antibakteriálně. Potah, prošitý třízónovým způsobem, je příjemný na dotek a standardně vetkané logo zaručuje nezaměnitelnost výrobku.

Máte-li zájem o jiný rozměr - neváhejte nás kontaktovat.

 

 vlajka mini  O českém výrobci DŘEVOČAL:

Český výrobce matrací Dřevočal na trhu působí od roku 1990. Disponuje nejširší nabídkou matrací v té nejlepší kvalitě za rozumnou cenu. Nabízí matrace pro dospělé, ale i pro děti. Matrace jsou vyrobeny z nezávadných materiálů za použití špičkových technologií a nejnovějších poznatků z různých vědeckých oborů tak, aby si každý našel tu svou.


Podobné produkty

druh matrace sendvičová
nosnost 100 kg