Svítilny Berner

Svítilny Berner (odkaz do e-shopu zde)

V současné době existuje mnoho různých typů svítilen, od jednoduchých ručních až po složité modely s mnoha funkcemi. Svítilny se staly nezbytným nástrojem nejen pro práci v dílnách, při venkovních pracích, ale také pro běžné domácí použití.

Dílenské svítilny Berner (odkaz zde)

Dílenské svítilny (baterky) značky Berner jsou navrženy s ohledem na potřeby profesionálů a kombinují odolnost, dlouhou výdrž baterií a vysokou světelnou účinnost. Jsou nepostradatelným pomocníkem v každé dílně, bez ohledu na to, zda pracujete v automobilovém průmyslu, stavebnictví nebo jste nadšený kutil.
Dílenské svítilny Berner vám poskytnou spolehlivé a silné světlo, kdekoliv ho budete potřebovat.

Dílenské svítilny značky Berner jsou navrženy s ohledem na potřeby profesionálů a kombinují odolnost, dlouhou výdrž baterií a vysokou světelnou účinnost.

          Tužková svítilna                            kapesní svítilna Berner 2                        kapesní svítilna Berner                       svítilna LUX Berner

Čelové svítilny (odkaz zde)

Čelové svítilny se staly nezbytným vybavením nejen pro turisty, speleology a horolezce, ale také pro běžné domácí práce nebo čtení v noci. Díky praktickému designu, který umožňuje mít obě ruce volné, a vysoké svítivosti jsou populárním nástrojem pro osvětlení v různých situacích.

Čelové svítilny značky Berner jsou navrženy tak, aby splňovaly požadavky i těch nejnáročnějších uživatelů. Jsou kompaktní, lehké a neobtěžují při práci.

 

čelová svítilna Berner 2            čelová svítilna Berner

Reflektory Berner (odkaz zde)

Reflektory značky Berner jsou ideálním řešením pro osvětlení jakéhokoli prostoru. Vynikají vysokou kvalitou zpracování, moderním designem a především účinným osvětlením. Berner nabízí širokou škálu modelů, které se hodí jak do interiérů, tak i do exteriérů.

reflektor Berner      reflektor Berner 1   reflektor Berner 2