Pro všechny registrované zákazníky nabízíme slevu 5% na vše!!! Doprava nad 3000,- zdarma! (nevztahuje se na matrace a rošty) Nově zasíláme zboží na Slovensko do homotnosti 10kg.

Polštář a přikrývka Aloe Vera + dárek po přihášení sleva 5%

 
Tip Efekt lupa
 

z dutého vlákna, antibakteriální

 

Dostupnost dodání do 2-3 týdnů
Běžná cena 1 820 Kč
Ušetříte 30 Kč (–2 %)
1 790 Kč    
Kód produktu ALEOVERA
Značka Dřevočal
Kategorie Přikrývky a polštáře
Záruka 2 roky
 

Antibakteriální polštář a přikrývka z dutého vlákna

Předností těchto přikrývek a polštářů je nadýchaný materiál, který díky svému prošití zajistí rovnoměrné rozložení vlákna a prodyšnost. Přikrývka je spojením exkluzivity a antibakteriálních vlastností léčivé rostliny Aloe Vera, která se hojně využívá po celém světě jak v léčitelství, tak v medicíně. Tato celoroční přikrývka je ideální k uvolnění těla a následné relaxaci.

•    Rozměry: polštář 70x90 cm – 900 g výplně

•    Rozměry: přikrývka 135x200 cm – 1 000 g výplně,


•    Povrchový materiál ze 100 % polyesterového mikrovlákna s příměsí Aloe Vera
•    Výplň tvořena ze 100 % polyesterového dutého vlákna s výbornou hřejivostí
•    Vhodné pro alergiky a astmatiky
•    Sněhově bílá barva
•    Praní až do 60 °C
•    Český výrobek

Pratelný potah
 
 

AloeVera

 

Na první pohled vypadá tato rostlina z rodu liliovitých jako kaktus. Původní oblastí výskytu této četně využívané rostliny byla Afrika, ale během let, kdy se osvědčila zejména v medicíně a to ve všech kulturách, se usadila na celé zeměkouli. Dnes se tato rostlina pěstuje ve všech klimaticky vyhovujících regionech.

Terapeutický účinek AloeVera byl pravděpodobně znám už ve starém Egyptě před 6000 lety. Jejich záznamy naznačují, že tuto rostlinu používali jako lék, kosmetické prostředky a na hojení ran. Římský doktor Dioskurides, který žil 50 př.n.l., popsal léky proti stovkám syndromům a zmínil Aloe Vera jako jednu z preferovaných přísad. Stejně tak i indiánské a čínské kultury ji mnohačetně využívaly.

Od roku 1940 se v USA AloeVera stala pevnou součástí obecné medicíny. Poprvé se zde uplatnila její léčivá síla při ošetřování následků jaderného záření a později našla své využití v mnoha jiných oborech.

Pro léčivé účely se používá druh Aloe Vera barbaensis. Výtažek jejích listů obsahuje 200 hodnotných složek. Má hojivý a antibakteriální účinek, hydratuje pokožku a chrání ji před hmyzem.

Speciálně upravená AloeVera je také vhodná pro ošetření textilií. Povrchová látka, která obsahuje Aloe Vera je příjemná a jemná na dotek a nedráždí pokožku. Kromě toho chrání před nadměrným výskytem obtížného hmyzu a zaručuje pocit pohody.


  vlajka mini  O českém výrobci DŘEVOČAL:

Český výrobce matrací Dřevočal na trhu působí od roku 1990. Disponuje nejširší nabídkou matrací v té nejlepší kvalitě za rozumnou cenu. Nabízí matrace pro dospělé, ale i pro děti. Matrace jsou vyrobeny z nezávadných materiálů za použití špičkových technologií a nejnovějších poznatků z různých vědeckých oborů tak, aby si každý našel tu svou.


 
 

 

 

Podobné produkty

materiál duté vlákno
rozměr polštáře 70x90
rozměr přikrývky 135x200