Berner Nástřikové lepidlo 400 ml + sleva 5% po přihlášení

Kód: 332680
Značka: Berner
345 Kč
Skladem - ihned k odeslání

Lepidlo ve spreji 

400 ml

  • k rychlému spojení lehkých materiálů jako pěnové hmoty, plastů, gumy, kůže, textilií, kovu, lakovaného plechu, dřeva, polystyrenu (neleptá polystyren) a mnoha dalších látek.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Berner Nástřikové lepidlo přichází s řešením, které je ideální pro rychlé spojení lehkých materiálů. Jeho univerzální použití zahrnuje širokou škálu látek, od pěnových hmot přes plasty, gumu, kůži, textilie, až po kovy, lakovaný plech, dřevo či polystyren, který neleptá.

Toto lepidlo se vyznačuje rychlým schnutím, což je klíčové pro efektivní práci, když potřebujeme materiály spojit skutečně rychle.

Praktické použití Berner Nástřikového lepidla je velmi široké. Jeho schopnost spojit rozmanité materiály bez poškození či lepení polystyrenu bez lepení je obzvláště užitečná v průmyslových aplikacích, kde je potřeba rychlé a efektivní spojení. Nastavitelná stříkací hlava umožňuje přesnou aplikaci lepidla, což minimalizuje plýtvání materiálem a zvyšuje efektivitu práce.

Pro ty, kteří pracují s různorodými materiály a potřebují spolehlivé řešení pro jejich spojování, Berner Nástřikové lepidlo nabízí vynikající výkon a flexibilitu. Ať už se jedná o opravy doma, v dílně, nebo při profesionálních aplikacích, toto lepidlo poskytuje rychlé a pevné spojení, které vydrží.

Oblasti použití:

K rychlému spojení lehkých materiálů jako pěnové hmoty, plastů, gumy, kůže, textilií, kovu, lakovaného plechu, dřeva, polystyrenu (neleptá polystyren) a mnoha dalších látek

Přednosti produktu:

  • Rychleschnoucí
  • Optimální nástřik pro každé použití díky nastavitelné stříkací hlavě
 

Technické údaje

 
Vlastnosti Hodnota
Vhodné materiály dřevo, kůže, papír, polystyren, kov
Teplota zpracování, od 15 °C
Vůně bez zápachu
Jednotka obsahu (dlouhý název) mililitr
Chemická báze syntetický kaučuk
Ikona balení C/FE-91
Oblast použití/podklad Velké díry
Chemické vlastnosti lepení
Barva transparentní
Teplotní odolnost -25 °C - 70 °C
Obal sprej
Obsah 400 ml

Doplňkové parametry

Kategorie: Lepidla Berner
obsah: 400 ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Berner Logo Společnost Berner s 60letou tradicí zaujímá přední pozici v oblasti stavebnictví, autoopravárenství i průmyslu.  Specializuje se na prodej spotřebního materiálu a nářadí pro firmy či řemeslníky. Razí slogan „S nadšením k profesionalitě“.

Pokud máte zájem o zboží značky BERNER a nenajdete je v našem e-shopu, neváhejte nás kontaktovat.