Pro všechny registrované zákazníky nabízíme slevu 5% na vše!!! Doprava nad 3000,- zdarma! (nevztahuje se na matrace a rošty) Nově zasíláme zboží na Slovensko do homotnosti 10kg.

O nás

Naše firma Truhlářství Michal Pysk http://michalpysk.cz/ se zabývá především zakázkovou výrobou kuchyňských linek, vestavných skříní, nábytku.....

 

Vytvořili jsme vlastní značku LABBRO a pod tímto názvem internetový obchod  Labbro.cz

 

Pod značkou Labbro zde nabízíme výrobky zhotovené v naší truhlářské dílně a nejde tak o sériovou velkovýrobu. Jedná se o řeznický vál, různé krájecí a servírovací desky, nebo krycí desky na pračku a sušičku....

 

Nabízíme Vám zde elektrospotřebiče, potřeby pro domácnost jako jsou například hrnce od české firmy Kolimax, matrace, rošty, přikrývky od české firmy Dřevočal. 

Mezi velice žádaný sortiment, který nabízíme je profesionální zboží německé značky Berner, které používáme i v naší truhlárně a jsme s ním nadmíru spokojeni.

 

Velice oblíbené  z naší nabídky jsou vestavné odpadkové koše italské značky Gollinucci.

 

Dále nabízíme spoustu dalšího zboží, které stále přidáváme a rozšiřujeme nabídku např. o značky  Blum, Gollinucci, Catara, Franke, Blanco, Hranipex atd.

 

Stali jsme se autorizovanými prodejci značek ELECTROLUX a AEG, které dodáváme a montujeme i do našich kuchyní. Proto spotřebiče, které prodáváme, známe nejen zabalené.

Že patříme mezi obchodí partnery AEG a Electrolux si můžete ověřit na stránkách https://www.aeg.cz/support/find-a-store/ a https://www.electrolux.cz/support/find-a-store/ , kde působíme pod obchodním názvem Michal Pysk truhlářství.

Během roku navštěvujeme školení zaměřená na elektrospotřebiče AEG a Electrolux, abychom byli schopni dělat svou práci dobře a byli v "obraze".

Spolupracujeme také s firmami Brandt, Blanco, Blum......

 

Zaměřujeme se na kvalitní zboží, které používáme k výrobě kuchyní a můžeme Vám je tak s klidným srdcem doporučit.

 

 

Truhlarstvi Michal Pysk[3]