O nás

Naše firma Truhlářství Michal Pysk http://michalpysk.cz/ se zabývá především zakázkovou výrobou kuchyňských linek, vestavných skříní, nábytku.....

 

Vytvořili jsme vlastní značku LABBRO a pod tímto názvem internetový obchod  Labbro.cz

 

 

 

Nabízíme Vám zde elektrospotřebiče, potřeby pro domácnost jako jsou například hrnce od české firmy Kolimax, matrace, rošty a anatomické polštáře od české firmy Dřevočal. 

Mezi velice žádaný sortiment, který nabízíme je profesionální zboží německé značky Berner, které používáme i v naší truhlárně a jsme s ním nadmíru spokojeni.

 

Velice oblíbené  z naší nabídky jsou vestavné odpadkové koše italské značky Gollinucci.

 

 

Stali jsme se autorizovanými prodejci značek BRADNT, KLUGE, ELECTROLUX a AEG, které dodáváme a montujeme i do našich kuchyní. Proto spotřebiče, které prodáváme, známe nejen zabalené.

Že patříme mezi obchodní partnery AEG a Electrolux si můžete ověřit na stránkách https://www.aeg.cz/support/find-a-store/ a https://www.electrolux.cz/support/find-a-store/ , kde působíme pod obchodním názvem Michal Pysk truhlářství.

Během roku navštěvujeme školení zaměřená na elektrospotřebiče, abychom byli schopni dělat svou práci dobře a byli v "obraze".

 

Zaměřujeme se na kvalitní zboží, které používáme k výrobě kuchyní a můžeme Vám je tak s klidným srdcem doporučit.

 

 Truhlarstvi Michal Pysk[3]