BERNER mění vzled!

                           Berner Logo Berner                    3

Představujeme vám naši novou značku BERNER. Kompletně jsme zmodernizovali náš design, působíme nyní svěžeji a mladší. Ale naše značka pro nás znamená mnohem víc než jen design. Je to příslib poskytovat nové a inovativní služby a být vaším partnerem číslo jedna. To vše se odráží v našem novém mottu značky: Pushing the limits!

 

Proč BERNER vypadá jinak?

Mění se způsob, jakým děláme věci, a mění se i náš vzhled. Chceme vyniknout a být všude okamžitě rozpoznatelní tím, že budeme hlasitější, modernější a nápadnější.

 

Co se pro zákazníky mění?

Nebojte se, kontaktní osoba společnosti BERNER vám bude stále k dispozici. A můžete se těšit na několik zajímavých novinek: zaměřujeme se na nové a udržitelné chemické inovace, rozšiřujeme nabídku služeb a přidáváme zajímavé nové funkce do našeho internetového obchodu. Vaše spokojenost a úspěch jsou pro nás středobodem všeho, co děláme.

 

Jak probíhá výměna produktů?

Během následujících dvou let dojde k designové proměně celého našeho portfolia. Během této doby budete dostávat výrobky ve starém i v novém designu. Vysoký standard kvality našich produktů, na který jste zvyklí, bude samozřejmě zachován.

 

Berner mění vzhled